Image is not available
Boxerňa
Žilina
... pridaj sa k nám...
previous arrow
next arrow
Slider

Boxerňa Žilina

  • O nás
  • Profil trénerov
  • Tréningy

V boxerni Žilina sa zameriavame nielen na tréningy zápasníkov a výchovu zápasníkov, ale venujeme sa aj rekreačným športovcom a dievčatám. Vekovo sú tréningy neobmedzené - máme šikovných 9-ročných chlapcov, ale máme aj 62-ročných borcov. Nie sú to len tréningy thajského boxu a boxu, ale aj tréningy kondičné, koordinačné a motorické. Snažíme sa rozvíjať všetky pohybové vlastnosti, ktoré sú dôležité práve v tomto športe. Takže tréning sa neskladá len zo samotného tréningu boxu a thajského boxu, ale aj zo silových, motorických, rýchlostných, kondičných a koordinačných zložiek.

Hoci ma tím boxerne len 2 roky, snažíme sa každým jedným tréningom, každým jedným dňom zlepšovať nielen tréningové pomôcky a vybavenie boxerne, ale aj kvalitu tréningu a silu partie. Je to síce ešte dlhá cesta a mravenčia práca, ale sila gymu každým dňom stúpa a všetci sú u nás vítaní. V prípade, že chce niekto z Vás prísť a zlepšiť kvalitu tímu svojou účasťou, alebo si len rekreačne zašportovať, zlepšiť svoju kondíciu, vybiť prebytočnú energiu a stráviť svoj voľný čas kvalitným vysoko frekvenčným tréningom, ste u nás srdečne vítaní.

Boxerňa Žilina vznikla v roku 2016 spojením zápasníkov Patrika Krištofíka, Mateja Štubňu a Miroslava Cingela. V boxerni sa zameriavame na tréningy thajského boxu, K1, a boxu. Tréningy sa konajú každý deň od pondelka do piatku. Hlavnými trénermi sú Miroslav Cingel, Matej Štubňa a Dalibor Ficek. Miroslav Cingel a Matej Štubňa sa sa venujú trénovaniu zápasníkov - tréningy sa konajú každý deň od pondelka do štvrtku do 18:00 a v piatok od 17:00. Tréningy začiatočníkov má na starosti Dalibor Ficek - téningy sa konajú vždy v pondelok a vo štvrtok od 17.00 a sú zamerané na tréningy začiatočníkov, kde sa rozoberajú základné techniky thajského boxu a boxu. Na týchto tréningoch chlapci a dievčatá zbierajú skúsenosti a vedomosti rozvíjajúce a zlepšujúce ich výkonnosť a kvality.

Miroslav Cingel

Tréner zápasníkov

2-násobný majster sveta, majster Európy (2013), 2-násobný majster Slovenska (2007, 2011). Počas 12-ročnej trénerskej a zápasníckej praxe absolvoval 62 zápasov, v ktorých dosiahol 46 výhier, 4 remízy a 12 prehier.

Matej Štubňa

Tréner zápasníkov

Vicemajster Slovenska, víťaz Svetového pohára v Rimini, medzinárodný majster Švajčiarska.

Dalibor Ficek

Tréner začiatočníkov

Vicemajster Slovenska a víťaz Slovak open- medzinárodný turnaj 11 krajín.


Pondelok + Štvrtok : B skupina od 17:00 hod

Pondelok + Utorok + Streda + Štvrtok : A skupina od 18:00 hod

Piatok : A skupina + B skupina od 17:00 hod

Galéria

Niekoľko záberov z Boxerne.  • All
  • Box
  • Súťaž
  • Tréning

Navštívte nás

V prípade záujmu nás navštívte, poprípade sledujte, či kontaktujte na niektorom z nižšie uvedených kontaktov.Sociálne siete


Mobil/Email:
+421 944 998 581
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Adresa:
Ivana Krasku 18,
010 01, Žilina